DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Uitslagen NHC evenementen

Hier vindt u de uitslagen van de NHC evenementen gesorteerd op jaar. Als er keurverslagen zijn gemaakt van
inventarisatie, nestendag, shows of Kampioenschapsclubmatch dan treft u die aan onder het menu-item Keuringen & Uitslagen.


Vrijdag
6-5-22
       
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
HWT Don Esho Bonremo Vemsilumpa 71 G 3e
HWT Dido Haaye Bonremo Vemsilumpa 79 G 1e
HWT Heer Charlie Brown van ‘t Cluyn’s Erf 60 SAT 5e
         
Zaterdag 7-5-22        
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Don Esho Bonremo Vemsilumpa   RET  
IHT-1 Dido Haaye Bonremo Vemsilumpa 81 VG 2e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Jet v.d. Zilverstroom 89 VG 2e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Anne’s Jurre v.’t Bikseland   NPA  
         
Zondag 8-5-22        
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
HWT Heer Charlie Brown van ‘t Cluyns Erf   RET  
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Dido Haaye Bonremo Vemsilumpa 84 VG 5e
IHT-1 Pretty Mademoiselle Ushi des Contes du Vieux Chêne 88 VG 3e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Jet v.d. Zilverstroom   RET  
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Anne’s Jurre v.’t Bikseland 85 VG 4e










Vrijdag 30-9-22        
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Didam Kaiannco 65 SAT 6e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Anne’s Jurre v.’t Bikseland 82 VG 3e
IHT-3 Aloha Kakou To Alec Cooke Ace Cool 74 G 7e
IHT-3 Anne Bone Bonremo Vemsilumpa 74 G 6e
         
Zaterdag 1-10-22        
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
HWT Heer Charlie Brown van’t Cluyn’s Erf   RET  
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Jet v.d. Zilverstroom 86 VG 1e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Anne’s Jurre v.’t Bikseland 93 EXC 2e
IHT-3 Aloha Kakou To Alec Cooke Ace Cool 87 VG 8e
IHT-3 Frabalyja’s Fiks 97 EXC 1e
IHT-3 Anne Bone Bonremo Vemsilumpa 84 VG 9e
IHT-3 Esaber Gouden Ramoth 92 EXC 3e
         
Zondag 2-10-22        
klasse Stamboomnaam hond Soc deel Schapen deel  
NHAT Ekira of the brave brindles Passed EXC  
NHAT Rafiki van IJsselvliedt Passed G  
NHAT Jip v.d. Zilverstroom Passed G  
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
HWT Heer Charlie Brown van’t Cluyn’s Erf   RET  
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Didam Kaiannco 81 VG 3e
         
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Jet v.d. Zilverstroom 94 EXC 2e
NK IGP Hollandse Herders 25 september 2022

IGP 3:

  1. Armand Luitwieler met Drak’era Dagg – 270 punten
  2. Melinda Fekken – de Kleijn met Holland Rasco  v. Le Dobry – 255 punten
  3. Theo Vliegenberg met Xalto van Valesca’s Home – 255 punten

 

IGP2:

  1. Rene Pots met Lasko van Valesca’s Home – 279 punten

 

IGP 1:

Geen deelnemers

 

Beste A : René Pots met Lasko van Valesca’s Home – 100 punten

Beste B: Theo Vliegenberg met Xalto van Valesca’s Home – 95 punten

Beste C: Jeanine van Erkelens met Linck van Valesca’s Home – 97 punten

 

TRIALS 2021

In verband met de geldende coronamaatregelen, heeft de Werkgroep Herderen in het voorjaar van 2021 geen trials georganiseerd.

 

Op 1 t/m 3 oktober werden voor de 9e keer de FCI Herding Trials TS georganiseerd. Keurmeesters waren mw. Joke van Leeuwen-van Dijk en Mevrouw Saskia Clahsen-Polman. Er waren 81 combinaties ingeschreven. Er deden uiteindelijk in totaal 71 combinaties mee in de NHAT, HWT, IHT1, IHT2 en IHT 3. Er namen 17 Hollanders herders deel (11 kortharen, 1 langhaar en 5 ruwharen). De trials werden met een positief resultaat (€ 574,65) afgesloten.

 

Resultaten van de Hollandse herders:

Vrijdag 1-10

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Soc deel

Schapen deel

 

NHAT

Guus van mijn Vlakke Land

Passed

Exc

 

NHAT

Heer Charlie Brown van ‘t Cluyns Erf

Passed

Exc

 

NHAT

El Ninja de Goude Hollander

Not Passed

 

NHAT

Delay Yak My Sleeh Bonremo Vemsilumpa

Passed

Exc

 

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-1

Alando de goude hollander

57

NP

5e

IHT-1

Zwiertje van het Oude Landras

73

G

3e

IHT-1

Cupra Careltje Hartmann von Bavaria

56

NP

6e

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

HWT

Suus van mijn vlakke Land

 

RET

 

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-2

Hirdir Ronja Rún vd Graaslinies

85

VG

1e

IHT-2

ALOHA KAKOU TO ALEC COOKE ACE COOL

70

G

3e

 

 

 

 

 

Zaterdag 2-10

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Soc deel

Schapen deel

 

NHAT

Xilke van het Pullenland

Passed

Exc

 

NHAT

Kozar van de Ganzeweide

Passed

G

 

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-1

Alando de goude hollander

90

Exc

2e

IHT-1

Zwiertje van het Oude Landras

76

G

4e

IHT-1

Jet v.d. Zilverstroom

87

VG

3e

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-3

Anne Bone Bonremo Vemsilumpa

74

G

8

IHT-3

Imme vd Ganzeweide

91

Exc

1e CAC/CACITR

IHT-3

Ado Haaye Bonremo Vemsilumpa

91

Exc

2e res CAC/res CACITR

IHT-3

La Loba met Frasnay’s Flair

88

VG

3e

 

 

 

 

 

Zondag 3-10

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

HWT

Guus van mijn Vlakke Land

75

G

2e

HWT

Heer Charlie Brown van ‘t Cluyns Erf

 

RET

8e

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-2

Hirdir Ronja Rún vd Graaslinies

93

Exc

1e

IHT-2

ALOHA KAKOU TO ALEC COOKE ACE COOL

75

G

4e

IHT-2

Jet v.d. Zilverstroom

84

VG

3e

 

 

 

 

 

klasse

Stamboomnaam hond

Uitslag

Kwalificatie

Plaatsing

IHT-3

Anne Bone Bonremo Vemsilumpa

72

G

7e

IHT-3

Imme vd Ganzeweide

89

VG

1e CAC/CACITR

IHT-3

Ado Haaye Bonremo Vemsilumpa

83

VG

3e

IHT-3

La Loba met Frasnay’s Flair

86

VG

2e res CAC/res CACITR

 

Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Alando de goude hollander 82 VG 2
IHT-1 Jet v.d. Zilverstroom 85 VG 1
  Vrijdag 2-10
Klasse Stamboomnaam hond Soc deel Schapen deel
NHAT Norah LaJa van Stavast Passed EXC
NHAT Nelis van Stavast Passed EXC
NHAT Nikkie van Stavast Passed EXC
NHAT Nozem Jedda van Stavast Passed G
NHAT Nandeau van Stavast Passed G
NHAT Noëlle van Stavast Passed G
NHAT Suus van mijn vlakke Land Passed G
 
Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Alando de goude hollander 74 G 3
IHT-1 Cupra Careltje Hartmann von Bavaria 68 SAT 6
 
Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Aloha Kakou to Alex Cooke Ace Cool 80 VG 2
  Zaterdag 3-10
Klasse Stamboomnaam hond Soc deel Schapen deel
NHAT Daan vd zilverstroom Passed G
NHAT Coba-lientje vd eefdese enk Passed INS
NHAT Pepper Angel of the Moon Passed EXC
 
Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-1 Alando de goude hollander 89 VG 4
IHT-1 Jet v.d. Zilverstroom 90 EXC 2
IHT-1 Cupra Careltje Hartmann von Bavaria 69 SAT 9
 
klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Imme vd Ganzeweide Abs
IHT-3 La Loba met Frasnay’s Flair Abs
IHT-3 Anne Bone Bonremo Vemsilumpa 83 VG 1 CACITR/CACTR
IHT-3 Phénix 68 SAT 4
  Zondag 4-10
Klasse Stamboomnaam hond Soc deel Schapen deel
NHAT O’Rossi of Crazy Stripes Abs
 
Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-2 Aloha Kakou to Alec Cooke Ace Cool 80 VG 2
 
Klasse Stamboomnaam hond Uitslag Kwalificatie Plaatsing
IHT-3 Ado Haaye Bonremo Vemsilumpa Abs
IHT-3 Imme vd Ganzeweide Abs
IHT-3 Anne Bone Bonremo Vemsilumpa 88 VG 2 Res CACITR/Res CACTR
IHT-3 Esaber Gouden Ramoth 90 EXC 1 CACITR/CACTR
IHT-3 Frabalyja’s Fiks 86 VG 4
IHT-3 Phénix 87 VG 3